DAN GENERACIJ

DAN GENERACIJ

september 30

Spoštovani,

Vabimo Vas, da se udeležite dneva Teniškega kluba Branik Maribor, ki bo v soboto, 30. septembra 2017, s pričetkom ob 9.uri Ljudskem vrtu.
Vabimo vse tiste, ki so kadarkoli vihteli teniški lopar v majicah z Branikovim grbom. Zato bo to srečanje tenisačev vseh generacij. Veselimo se udeležbe tudi tistih, ki se zavedajo pomembnosti tenisa na Teniškem klubu Branik Maribor.

Program prireditve

• 9:00 Zajtrk prvakov – kavica, rogljički…
  • 10:00 Slovesna otvoritev srečanja

Govor predsednika kluba

Pozdrav gostov

Imenovanje igriša številka 5 po MIMI JAUŠEVEC (zmagovalki Roland Garrosa 1977)

Imenovanje častnih članov TK Branik

Kulturni program – PLESNA ŠOLA PINGI in DRUMBORCI

• 11:00 Predstavitev teniške šole in selekcije ter vrnitev v zgodovino kluba (tenis z lesenimi loparji in retro oblačili).
  • 12:00 Čas za druženje ob jedači in pijači
  • 13:00 Rekreativni turnir izžrebanih dvojic, zmagovalce čakajo lepe nagrade (prispevek udeležbe gre za nakup nove teniške opreme (košare, kolebnice…).
  • 15:00 Srečelov malo drugače – ciljanje tarče za praktične nagrade.

Za prijetno vzdušje bo poskrbel DJ. Dogodek bo povezoval Medvar Tomaž.

Vljudno vabljeni.                                                                          Predsednik kluba

Ivan Gorjup

Datum: