TK Branik WTT 40.000$

Spoštovani,

s pomočjo Mestne občine Maribor in Teniške zveze Slovenije, Teniški klub Branik Maribor od 19-26.3.2023 gosti profesionalen turnir za ženske z nagradnim skladom 40.000$.

Od igralk TK Branik, bo v kvalifikacijah nastopila Alja Senica.

Kot ste verjetno že zasledili tudi v medijih, bo turnir izredno odmeven. Hkrati vam pošiljamo povezavo do vseh že objavljenih člankov.

Povezava za live stream: https://www.tenis-slovenija.si/v-zivo/.

Poskušali vam bomo tudi omogočiti ogled tekem na velikem platnu na terasi bifeja.

Turnir bo potekal samo v novi dvorani. V obnovljeni dvorani bodo potekali treningi “practice” za tekmovalke.

V času turnirja bomo zaradi večjega prostora v moški garderobi( ker potrebujemo dodaten prostor za drugega fizioterapavta) zamenjali uporabo garderob, tako da bodo igralke v moški garderobi.

V tem času bo na voljo za rekreacijo uporaba ženske garderobe.

V kolikor bo zaradi tekem ki se bodo zavlekle po predvidenem urniku, bomo vse s fiksnimi termini pravočasno obvestili in po dogovoru nadomestili vaše termine.

Prosimo za razumevanje.

Hvala in lep teniški pozdrav

Klemen Kokol sekretar TK Branik