Pričetek projekta – NOVA TENIŠKA DVORANA S TREMI IGRIŠČI S TRDO PODLAGO

Pričeli smo z izvedbo največjega projekta Teniškega kluba Branik Maribor v svoji zgodovini (NOVA TENIŠKA DVORANA S TREMI IGRIŠČI S TRDO PODLAGO).

Začel se je težko pričakovan začetek gradbenih del z asfaltiranjem in preplastitvijo (1. Faza), ki je prvi korak k postavitvi naše dvorane (2. Faza).

Posebna zahvala gre Mestni občini Maribor (v nadaljevanju MOM), ki ima ogromen posluh, ne samo za naš projekt teniške dvorane, temveč za celoten šport v Mariboru. Hkrati nam je MOM dala prepotrebno finančno zaledje, da bo projekt speljan kvalitetno in uspešno.

Poleg MOM, je potrebno izpostavit Fundacijo za šport in Tenis Slovenija, ki sta prepoznala ta projekt in investicijo kot nujno potrebno za napredek tenisa in športa v Mariboru in Sloveniji.

Več o napredku del v slikovnem gradivu.

Dodaj komentar

Vašega e-naslova ne bomo objavili. Obvezna polja so označena z *