Začetek rušitve “kultne stene”

Velika zahvala Mestni občini Maribor (v nadaljevanju MOM) ob podpori razvoja športa v našem mestu. Na Teniškem klubu Branik Maribor in v LV  z enormno pomočjo MOM delamo ogromne korake k izboljšanju, posodobitvi in novi športni infrastrukturi.

Na fotografijah je viden začetek rušitve “kultne stene”, s katero se bo odprla in uredila promenada v LV v sklopu z ureditvijo Langerjeve vile.

Prav tako v naslednjem letu z nestrpnostjo pričakujemo začetek gradnje nove dvorane in tribune na Teniškem klubu Branik Maribor –  seveda vse s pomočjo financiranja MOM in Fundacije za Šport.
Za vse, ki se boste želeli teniško preizkusit na steni, brez skrbi, urejena bo nova stena, ki gleda na jug oziroma na mini igrišča.

Dodaj komentar

Vašega e-naslova ne bomo objavili. Obvezna polja so označena z *